אהלן! איזה כיף שבחרתם להכיר

אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שבחרתם לקרוא עליי קצת יותר לעומק. ממש כאן למטה אספר קצת על עצמי, על הניסיון שלי בעולם קידום האתרים ועל איך אני יכול לעזור לאתר שלכם לפגוש יותר גולשים שיהפכו ללקוחות נאמנים. אז קדימה, יש לנו הרבה להספיק…

נעים מאוד להכיר 🙂

שמי גיא ללזרי ואני מומחה קידום אתרים בגוגל – מה שאומר שהתפקיד שלי הוא להביא את אתרי הלקוחות שלי למיקומים גבוהים במנועי החיפוש ועל ידי כך להפגיש בינם לבין לקוחות פוטנציאליים בנקודת הממשק המיטבית.

עוסק בתחום קידום האתרים מאז שנת 2011 – מה שאומר שכבר 7 שנים  אני קם בבוקר ומביא את אתרי הלקוחות שלי להצלחה (כשכותבים את זה, זה קצת מלחיץ…). אמשיך לעשות את זה כול עוד אמשיך ליהנות ולספק תוצאות ללקוחותיי.

אני בוגר תואר ראשון (B.A) בניהול ושיווק מאוניברסיטת בן גוריון ומומחה לשיווק דיגיטלי מטעם אוניברסיטת אורבנה-שמפיין שבאילינוי, ארה"ב. אני מאמין גדול בשילוב חכם בין פרקטיקה לבין תיאוריה ויודע שהשילוב בין לימוד נכון לביצוע בשטח הוא שמוביל להצלחה וליתרון המשמעותי ממנו נהנים לקוחותי.

גיא ללזרי קידום אתרים

חלק מהיתרונות שלי על פני חברות קידום אתרים אחרות

קידום אתרים אורגני מומחה

שקיפות מלאה אל מול לקוחותיי

אני מקפיד על שקיפות מלאה מול הלקוח בכל שלבי תהליך הקידום. חברות קידום אתרים רבות (לצערי) מתמקדות בהצגת ההצלחות ובהסתרת הבעיות, שבאופן טבעי צצות ודורשות טיפול. אצלי כל לקוח מעודכן בכל הטוב וגם בפחות טוב - הכל לטובת הצלחת הפרויקט!

ראייה רחבה של עולם הדיגיטל

במסגרת מגוון תפקידים שביצעתי כמנהל מחלקות וכמומחה שיווק דיגיטל בחברות מובילות, צברתי ניסיון וידע רב בתחום השיווק הדיגיטלי, מה שמאפשר לי לראות את צרכי האתר שלך בצורה רחבה ומנקודת מבט אסטרטגית ולא רק מנקודת המבט הצרה של קידום אתרים.

אמינות מומחה קידום אורגני

קידום אורגני חכם במחיר הוגן

אני מאמין שקידום אתרים ברמה גבוהה לא צריך לשבור לך את הכיס, לכן אני בונה אסטרטגיית קידום אתרים אורגני מותאמת אישית, כך שקל מושקע בצורה המיטבית ומפיק את ה-ROI הגבוה ביותר בכדי שההשקעה תשתלם ושהלקוח ירוויח כמה שיותר בכמה שפחות השקעה.

מומחה קידום אורגני הצלחה

הבאתי הצלחה לעשרות אתרים

אומרים שאין חכם כבעל ניסיון, בעיקר כשמדובר בתחום כל כך מורכב ומסועף כמו קידום אתרים. במשך אלפי שעות קידום אתרים מצטברות שביצעתי, הבאתי להגדלה משמעותית בטראפיק האורגני אתרים מכל הגדלים ובעשרות תחומים. קראו עוד על הצלחות שהבאתי כאן.

מומחה קידום אתרים אנליזה

אנליזה לנתונים ברמה הגבוהה ביותר

אני פריק של נתונים- אני אוהב לבחון מספרים, לנתח ולהפיק מהם תובנות וערך לאתרים שאני מקדם. אני דואג לספק ללקוחות שלי באופן שוטף דו"חות מתקדמים שנבנים ידנית ומותאמים באופן מושלם לצרכי העסק ולמטרותיו כדי שתמיד יישארו עם האצבע על הדופק.

ניסיון פרויקטים קידום אתרים

ניהלתי פרויקטים סופר-מורכבים

הניסיון שלי בניהול פרויקטים מורכבים בעולם קידום האתרים קריטי להצלחת תהליכים חשובים כמו תהליך מעבר והתחדשות אתר או בפרויקטים של ניהול מונטין ברשת. כאן תוכל לקרוא על מעט מפרויקטי ה-SEO המורכבים שניהלתי עבור אתרי המותגים הגדולים בישראל.

עוד כמה דברים עליי שאולי יעניינו אתכם...

  • כעצמאי אני מנהל את פעילות הקידום האורגני עבור מותגים מהמובילים בישראל וגם עבור אתרים קטנים שלא מוכנים להתפשר על רמת הידע, הניסיון ואיכות קידום האתר שלהם.
 
  • כיום משמש גם כיועץ אסטרטגי לאתרים מובילים בנושאי SEO וניהול מוניטין ברשת עבור לקוחות ישראליים ובינלאומיים.
 
  • בעברי כשכיר, ניהלתי את פעילות ה-SEO עבור הלקוחות האסטרטגיים בחברת הפרסום McCann תל אביב, בה הייתי אחראי על ניהול פרויקטים מורכבים בתחום הקידום האורגני עבור מותגים מהגדולים בשוק הישראלי.
 
  • בין הפרויקטים המורכבים שביצעתי ניתן למנות את בניית אסטרטגיית הקידום האורגני עבור אתר IKEA ישראל המחודש, ניהול פרויקטי מעבר ופיצול אתרים בעלי סמכות גבוהה, ניהול משברים בתחום הקידום האורגני עבור חברות מובילות, ניהול תהליך העלייה לאוויר של אתרי חברת אלדן בשפות השונות בהיבטי קידום אורגני ועוד רבים וטובים…

כמה משפטים על קידום אתרים בשנת 2019:

שוק קידום האתרים הלך ותפס תאוצה בשנים האחרונות, בעקבות העלייה במודעות לעובדה שאתר שלא ממוקם בתוצאות של גוגל- פשוט לא קיים בכלל.

עם צמיחת עולם קידום האתרים, מקדמי אתרים רבים צצו כפטריות אחרי הגשם – חלקם בזכות גדולה ובהצלחה וחלק אחר, כמו בכל תחום, הם "חאפרים" (ולצערי יש המון כאלה בשוק), שניזונים מהעובדה שקידום אתרים הוא תהליך ארוך יחסית לערוצי פרסום אחרים במנועי חיפוש ונהנים מרווח זמני, עד אשר מתגלה העובדה שהעבודה שהם עושים לא מועילה (ולעיתים אף פוגעת).

אני שייך לסוג האחר של מקדמי האתרים – נכנסתי לתחום אי שם בשנת 2012, לאחר למידה מרובה, מאות שעות קריאה והתנסות בלתי פוסקת ועשרות קורסים שלמדתי במהלך שנים ועודני לומד עד היום. התחלתי לעבוד בעיקר מול אתרי לקוחות קטנים ובינוניים, בתקציבים אמנם קטנים, אך שם נמצא האתגר האמיתי. למדתי ופיתחתי טכניקות קידום ייחודיות שעזרו לי להביא את הלקוחות שלי להצלחה ולעמידה במטרות העסקיות שלהם.

צמחתי והתפתחתי כשכיר – פניתי לשוק הבינלאומי כמנהל פרויקטים SEO עבור חברות סטרט-אפ בתחומים תחרותיים מאוד בשוק הבינלאומי (האמריקאי והאירופאי בעיקר) ולאחר מכן ניהלתי את תחום ה-SEO עבור הלקוחות הגדולים ביותר בשוק הישראלי: אתרים בקנה מידה עצום עם טראפיק אורגני של מאות אלפי ובחלקם מיליוני גולשים בחודש.

מעבר לשנות הניסיון הרבות שלי ואלפי שעות הקידום בפועל של לקוחות מכל התחומים – אני לעולם לא אקח על עצמי עבודה שאני לא יודע בוודאות שיכול להביא עבורה את התוצאות הטבות ביותר. היושר המקצועי שלי הוא הדבר החשוב ביותר עבורי וזהו המפתח שלי להצלחה.

בוא נדבר מומחה קידום אתרים

זה לא עולה כסף ואני מבטיח לענות בחיוך 🙂