השירותים שלי

ממש כאן למטה תמצאו את השירותים העיקריים שאני מציע ללקוחותיי. 
מעניין אתכם? תגללו את הדף עד לסופו ותמלאו את הטופס שבתחתית. מבטיח לחזור.

SEO

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני בגוגל מא' ועד ת' – החל משלב בנית האסטרטגיה והמחקרים הראשוניים, מחקרי מילות מפתח, מחקרי מתחרים, מיפוי עמודי האתר ויצירת תכנית SEO, אופטימיזציה עמוקה ועוד. תוכלו לקרוא את המדריך שכתבתי אשר מסביר מהו קידום אורגני ונועד לבעלי אתרים – בקישור הזה.

קידום אתרים זהו תחום העיסוק העיקרי שלי, העבודה שלי והתחום אשר באמצעותו הבאתי ועודני מביא מאות אתרים להצלחה ולמפגש עם לקוחות פוטנציאליים במנועי החיפוש. תוכלו לפנות אליי בעמוד יצירת הקשר לבדיקה כיצד אוכל להקפיץ את האתר שלכם בדירוג רשימת התוצאות של גוגל.

ORM

ניהול מוניטין ברשת

התפרסמה עליכם כתבה שלילית ברשת? אתם רוצים שתוצאות מסוימות על שמכם לא יופיעו בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש בגוגל? פנו אליי ונבנה תכנית ניהול מוניטין לביטויים הרלוונטיים.

עסקים ואנשים פרטיים נפגעים לעיתים מפרסומים שליליים אודותיהם ברשת, דבר שיכול להישאר למשך שנים רבות ואף לצבור "אוטוריטה" וכוח לאורך השנים…

בזכות קשרים ענפים שפיתחתי לאורך השנים מול אתרי תוכן מובילים, אני מציע שירותי ניהול מוניטין ברשת על ידי פרסום מאמרים שידחקו למטה את התוצאות שאתם רוצים להעלים. כל כך למטה… עד שאף אחד לא ייראה אותם לעולם.

SEO CONSULTING

שירותי ייעוץ SEO

אתם רוצים להרוויח עוד לקוחות ממנועי החיפוש, אבל מעוניינים לבצע את העבודה בעצמכם ומחפשים רק מי שיכווין אתכם? בדיוק בשביל זה אני כאן. 

אני מציע שירותי ייעוץ קידום אורגני (SEO) עבור לקוחות גדולים וקטנים, כך שהמחקרים וההמלצות יהיו בצד שלי וההטמעה בפועל בצד שלכם. על ידי כך תוכלו לחסוך כסף ולהמשיך ליהנות מייעוץ SEO ברמה הגבוהה בישראל, ללא תחרות.

שירותי ייעוץ SEO מתאימים ללקוחות בעלי ידע טכני ולארגונים בהם קיימת פונקציה פנימית שיכולה להטמיע המלצות (בליווי שלי, כמובן…).

SEO AUDIT

פרויקט SEO חד-פעמי

פעמים רבות אתרים מעוניינים בייעוץ SEO חד פעמי עבור פרויקט גדול, כמו למשל בניית אתר חדש או תהליך מעב אתר, אבל לא מעוניינים בקידום SEO באופן שוטף.

אני מציע שירותי ליווי SEO פרויקטאלי למהלכים מורכבים (כמה שיותר מורכב, יותר טוב!) בתחום הקידום האורגני.

אם אתם לקראת מהלך גדול באתר, או סתם מעוניינים ב-SEO AUDIT שייתן לכם מושג לגבי מה שקורה עם האתר שלכם בגוגל ורוצים כלים פרקטיים לשיפור המיקומים – פנו אליי ואעזור לכם!

PARTNERSHIPS

שיתופי פעולה דיגיטליים

אני אוהב יזמות, בעיקר כשהיא נוגעת לתחום הדיגיטל… למעשה, השארתי את שיתופי הפעולה לסוף למרות שמבחינתי זהו אחד התחומים המעניינים ביותר אותי באופן אישי.

במידה ויש לכם רעיון לפרויקט דיגיטלי מעניין או שכבר התחלתם ואתם רואים אפשרות לשיתוף פעולה שישלב את היכולות המשותפות שלנו, אשמח מאוד לשמוע מכם!

תשאירו פרטים בטופס שבתחתית העמוד ואחזור אליכם. מבטיח.

בוא נדבר מומחה קידום אתרים

זה לא עולה כסף ואני מבטיח לענות בחיוך 🙂